Nasza oferta

Oferujemy kompleksową obsługę przyjęć oraz eventów.
Zapewniamy obsługę techniczną, cateringową oraz fachową pomoc w prowadzeniu spotkań firmowych. Dostarczamy sprzęt do nagrywania, nagłośnienie oraz wszelkie niezbędne elementy do dekoracji wnętrz.

Scena

Nie mamy wątpliwości, że w budowaniu okazałych scen barierą jest tylko wyobraźnia. Od małych podestów po festiwalowe sceny - to wszystko znajdziesz u nas.

EKRANY I PROJEKCJA

Podobnie jak w przypadku scen, nie potrafimy sobie wyobrazić ekranu, którego nie moglibyśmy zbudować. Nowoczesny ekran ledowy, tradycyjna projekcja, a może spektakularny mapping? Wybieraj!

NAGŁOŚNIENIE

Twoi goście chcą Cię usłyszeć, a my o tym doskonale wiemy. Wiemy też, że dobre i odpowiednio użyte nagłośnienie to klucz do uzyskania odpowiedniej atmosfery.

OPRAWA GRAFICZNA

Widowiskowe animacje, profesjonalne prezentacje biznesowe, kolory tańczące w rytm muzyki? Oprawa graficzna jest niezwykle ważna. Zajmiemy się tym.

DEKORACJE

Dekoracje to nasz konik. Od nich zaczęła się nasza przygoda z realizacją małych i dużych imprez. Bez fałszywej skromności: Na dekoracjach zjedliśmy zęby.

CATERING

Było pysznie - kto nie chciałby usłyszeć tego od swoich gości po zakończonej imprezie. Dzięki współpracy z najlepszymi szefami kuchni i ich wspaniałymi zespołami, możemy zagwarantować pyszności.

RELACJE FOTO/VIDEO

Z nami Twoje wydarzenie i tak nie zostanie zapomniane, ale dobry film i piękne zdjęcia na pewno ucieszą Twoich gości. Tu też pracujemy z najlepszymi.

STREAMING

Twoje wydarzenie będzie wspaniałe! Warto pochwalić się nim w sieci, a najlepiej na żywo. Gotowy? My na pewno!