Tworzymy niezapomnienia

Witajcie w świecie niezapomnianych chwil! Jesteśmy firmą eventową, która działa z pasją i zaangażowaniem, by tworzyć wyjątkowe przeżycia, których nikt nie zapomni.
Od kameralnych spotkań, po imprezy masowe…

Nasza oferta

Oferujemy kompleksową obsługę przyjęć oraz eventów.
Zapewniamy obsługę techniczną, cateringową oraz fachową pomoc w prowadzeniu spotkań firmowych. Dostarczamy sprzęt do nagrywania, nagłośnienie oraz wszelkie niezbędne elementy do dekoracji wnętrz.

stage

Scena

Nie mamy wątpliwości, że w budowaniu okazałych scen barierą jest tylko wyobraźnia. Od małych podestów po festiwalowe sceny - to wszystko znajdziesz u nas.

screen

EKRANY I PROJEKCJA

Podobnie jak w przypadku scen, nie potrafimy sobie wyobrazić ekranu, którego nie moglibyśmy zbudować. Nowoczesny ekran ledowy, tradycyjna projekcja, a może spektakularny mapping? Wybieraj!

sound

NAGŁOŚNIENIE

Twoi goście chcą Cię usłyszeć, a my o tym doskonale wiemy. Wiemy też, że dobre i odpowiednio użyte nagłośnienie to klucz do uzyskania odpowiedniej atmosfery.

graphics

OPRAWA GRAFICZNA

Widowiskowe animacje, profesjonalne prezentacje biznesowe, kolory tańczące w rytm muzyki? Oprawa graficzna jest niezwykle ważna. Zajmiemy się tym.

decor

DEKORACJE

Dekoracje to nasz konik. Od nich zaczęła się nasza przygoda z realizacją małych i dużych imprez. Bez fałszywej skromności: Na dekoracjach zjedliśmy zęby.

catering

CATERING

Było pysznie - kto nie chciałby usłyszeć tego od swoich gości po zakończonej imprezie. Dzięki współpracy z najlepszymi szefami kuchni i ich wspaniałymi zespołami, możemy zagwarantować pyszności.

recording

RELACJE FOTO/VIDEO

Z nami Twoje wydarzenie i tak nie zostanie zapomniane, ale dobry film i piękne zdjęcia na pewno ucieszą Twoich gości. Tu też pracujemy z najlepszymi.

streaming

STREAMING

Twoje wydarzenie będzie wspaniałe! Warto pochwalić się nim w sieci, a najlepiej na żywo. Gotowy? My na pewno!

Nasze realizacje

Jesteśmy kreatywni

Nasze głowy są pełne pomysłów, które czekają na uwolnienie. Zaplanujemy Twoje wydarzenie od A do Z wsłuchując się z uwagą w Twoje potrzeby. Znajdziemy miejsce godne Twojego plany, przygotujemy odpowiedni scenariusz - zadbamy o każdy szczegół.

Współpracujemy z najlepszymi

Wiemy doskonale, że kluczem do sukcesu są odpowiedni partnerzy. Od lat współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami techniki konferencyjnej, znanymi spikerami i realizatorami wizji i dźwięku. Dzięki temu nie znamy granic.

Jesteśmy doświadczeni

Za nami setki udanych realizacji i tyleż zadowolonych klientów. Nasz zespół to doświadczeni pasjonaci, którzy mimo ogromnego doświadczenia wciąż chcą uczyć się nowych rzeczy. Z nami możesz rozwinąć skrzydła. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie.

zaufali nam:

Nie ma dla nas ograniczeń, gdy chodzi o organizację różnorodnych wydarzeń. Od eleganckich bankietów, przez dynamiczne koncerty, aż po kreatywne spotkania biznesowe i niezapomniane przyjęcia okolicznościowe – jesteśmy gotowi zrealizować Wasze marzenia i przekształcić je w rzeczywistość.
Nasza pasja do organizacji eventów jest widoczna w każdym szczególe. Dbamy o najmniejsze detale, by każda chwila była wyjątkowa i niezapomniana. Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów jest gotowy, by spełnić i przekroczyć Wasze oczekiwania. Wspólnie możemy stworzyć wydarzenie, które zostanie w Waszej pamięci na zawsze.
Tworzymy niezapomnienia.

Skontaktuj się z nami...