To już 20 lat...

Witaj na stronie Creative Events – Twojego partnera w organizacji wyjątkowych wydarzeń!

Kim jesteśmy?
Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy od ponad 20 lat działają na rynku eventowym. Nasza pasja do tworzenia niezapomnianych chwil sprawia, że każde wydarzenie, które organizujemy, staje się wyjątkowe i niepowtarzalne.

Co robimy?
Nasz zakres działalności obejmuje kompleksową organizację eventów. Niezależnie od tego, czy planujesz kameralne spotkanie firmowe, ekscytujące otwarcie nowej restauracji, czy spektakularne przyjęcie ślubne, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom w każdym szczególe.

Oferujemy kompleksową obsługę przyjęć oraz eventów.
Zapewniamy obsługę techniczną, cateringową oraz fachową pomoc w prowadzeniu spotkań firmowych. Dostarczamy sprzęt do nagrywania, nagłośnienie oraz wszelkie niezbędne elementy do dekoracji wnętrz.

stage

Scena

Nie mamy wątpliwości, że w budowaniu okazałych scen barierą jest tylko wyobraźnia. Od małych podestów po festiwalowe sceny - to wszystko znajdziesz u nas.

screen

EKRANY I PROJEKCJA

Podobnie jak w przypadku scen, nie potrafimy sobie wyobrazić ekranu, którego nie moglibyśmy zbudować. Nowoczesny ekran ledowy, tradycyjna projekcja, a może spektakularny mapping? Wybieraj!

sound

NAGŁOŚNIENIE

Twoi goście chcą Cię usłyszeć, a my o tym doskonale wiemy. Wiemy też, że dobre i odpowiednio użyte nagłośnienie to klucz do uzyskania odpowiedniej atmosfery.

graphics

OPRAWA GRAFICZNA

Widowiskowe animacje, profesjonalne prezentacje biznesowe, kolory tańczące w rytm muzyki? Oprawa graficzna jest niezwykle ważna. Zajmiemy się tym.

decor

DEKORACJE

Dekoracje to nasz konik. Od nich zaczęła się nasza przygoda z realizacją małych i dużych imprez. Bez fałszywej skromności: Na dekoracjach zjedliśmy zęby.

catering

CATERING

Było pysznie - kto nie chciałby usłyszeć tego od swoich gości po zakończonej imprezie. Dzięki współpracy z najlepszymi szefami kuchni i ich wspaniałymi zespołami, możemy zagwarantować pyszności.

recording

RELACJE FOTO/VIDEO

Z nami Twoje wydarzenie i tak nie zostanie zapomniane, ale dobry film i piękne zdjęcia na pewno ucieszą Twoich gości. Tu też pracujemy z najlepszymi.

streaming

STREAMING

Twoje wydarzenie będzie wspaniałe! Warto pochwalić się nim w sieci, a najlepiej na żywo. Gotowy? My na pewno!

zaufali nam:

Skontaktuj się z nami...